» O firmie

Kontakt

 • PPHU Czas Natury
  Baranowo 9
  88-150 Kruszwica
  NIP: 556-265-26-73
 • E-mail:sklep@czas-natury.pl
 • Telefon669 378 607
  604 146 947
 • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek 9:00 - 17:00

O firmie

 

PPHU Czas Natury to firma zajmująca się sprzedażą detaliczną i hurtową zdrowej żywności. Naszym celem jest popularyzacja zdrowego odżywiania wśród ludzi. Pomóc w tym mogą najwyższej jakości produkty dostępne w naszym sklepie internetowym. Doskonale wiemy, jak ważnym elementem naszego codziennego życia jest dieta i zdrowe jedzenie. Dzięki nim możemy zadbać o własne samopoczucie, wygląd, a nawet długość życia.

Produkty przez nas sprzedawane są pochodzenia naturalnego. Sprzedajemy towar wyprodukowany zgodnie ze Zwykłą Dobrą Praktyką Rolniczą (ZDPR).

Nasze surowce pozbawione są sztucznych barwników, konserwantów i chemicznych środków ochrony roślin.
Naszą misją jest dotarcie do szerokiej gamy klientów i przekonanie ich do zadbania o własne zdrowie poprzez profilaktykę 
i kurację z naszych prozdrowotnych produktów.
Chcemy podkreślić, że nasze produkty mają wiele działań, m.in. wzmacniające, oczyszczające, przeciwbólowe, regenerujące i pobudzające.
Stawiamy przede wszystkim na jakość, pochodzenie i sposób produkcji surowców.
Oferujemy możliwość wysyłki towarów poprzez jedną z firm kurierskich po przedpłacie na konto, za pobraniem lub poprzez odbiór osobisty w naszym gospodarstwie.
Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie z Państwa strony. Liczymy na zebranie pozytywnych recenzji i komentarzy.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty nie tylko Klientów indywidualnych, lecz także sklepy ze zdrową żywnością, piekarnie i zielarnie.

 

alt

Przejdź do strony głównej